Výrobca: Himalyo
Kód produktu: 3821
EAN 8594193241019
Dodanie: 1-3 dni
16.80€
Bez DPH: 15.27€
Varianty

Množstvo

Daruj Goji - daruješ zdravie! HIMALYO džús je z výberových plodov Goji z provincie Ningxia, ktorá sa nachádza na svahoch himalájskeho podhoria.

Vďaka výživnej pôde, veľtoku Žltej rieky bohatej na minerály a generáciám starostlivých obyvateľov sa kríčkom kustovnice veľmi darí. Táto oblasť je výnimočná pestovaním tej najkvalitnejšej a najvýživnejšej Goji na celom svete. Plody z tejto oblasti sú veľmi oceňované.

Táto šťava je 100% prírodná, nezahusťovaná a ničím neupravovaná, bez akýchkoľvek prídavných látok. Je lisovaná z čerstvých plodov kustovnice čínskej, ktorá je skutočným elixírom mladosti, zdravia a krásy.

Použité plody Goji pochádzajú z výberového zberu, pestované výhradne ekologicky a v súlade s prírodou. Výrobca si zakladá na tom, že sú plody zbierané výhradne ručne, starostlivo triedené a ihneď za studena lisované a stáčané v ochrannej atmosfére bez konzervácie, prídavných látok, akýchkoľvek farbív a zahusťovadiel.
Vďaka tomuto prístupu sú v tejto výnimočnej šťave zachované všetky antioxidanty, vitamíny, minerály a ďalšie zdraviu prospešné látky v maximálnej miere. Pre výrobu jedného litra je spracovaných 6kg výberových plodov Goji.

  • pomáha spomaľovať predčasne starnutie
  • posilňuje imunitný systém a obranyschopnosť tela, má protizápalové účinky a pomáha aj proti rôznym mikroorganizmom a plesniam
  • vplýva na trávenie a tráviaci systém, pomáha znižovať hladinu cholesterolu v krvi a celkovo zlepšuje funkciu a zdravie kardiovaskulárnej sústavy

DÁVKOVANIE: 25ml

SKLADOVANIE: pred použitím pretrepte. Uchovávajte v chlade a tme, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Otvorená fľaša môže vydržať v chladničke (do teploty 5 ° C) dlhšie ako 2 mesiace, odporúčame ale konzumáciu do 30 dní po otvorený.

ZLOŽENIE: 100% čistá šťava z plodov Kustovnice čínskej – Goji.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100ML:

  • Energia: 65kJ / 275kcal
  • Tuk: 0,13g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,06g)
  • Sacharidy: 12,5g (z toho cukry: 11,97g)
  • Bielkoviny: 2,7g
  • Soľ: 0,11g
ORAC 59 930moleTE


ALERGÉNY: -

KRAJINA PÔVODU: Čína Ningxia, oblasť s najvyššou kvalitou goji

ZDROJ: www.himalyo.cz