Výrobca: Serafin
Kód produktu: 570
EAN 8595634805692
Dodanie: 1-3 dni
18.50€
Bez DPH: 15.42€

Množstvo

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém:

  • vlasy a nechty

OBSAHUJE:

  • NONI - podporuje celkový telesný a psychický stav organizmu. Koncentrát z tohto exotického ovocia obsahuje prirodzené minerály a vitamíny  
  • KELP - obsiahnutý jód prispieva k normálnej činnosti metabolizmu, nervovej sústavy, stavu pokožky a normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy               
  • VITAMÍN B3 – prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy ,psychiky, udržaniu stavu slizníc a pokožky  
  • ZINOK - prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov a nechtov, pokožky, zraku a imunitného systému                                                                                                         
  • VÁPNIK - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu                                                                                                                                                                                       
  • HORČÍK - prispieva k normálnej činnosti svalov, normálnemu stavu kostí a zubov, napomáha normálnej psychickej činnosti

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S TINKTÚROU: Jarabina čierna - tinktúra z pupeňov

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S ČAJOM: Vlasy - bylinný čaj


Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžasná sila liečivých bylín a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

ČO JE KONCENTRÁT?

  • Koncentrát vzniká lúhovaním byliny alebo huby v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebávanie v organizme je veľmi vysoká.
  • Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu  Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 2x denne 1 kapsulu medzi jedlom

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): extrakt Morinda citrifolia 200 mg , Kelp extrakt 50 mg,  Niacin 5 mg, Mliečnan zinočnatý 5 mg,  Uhličitan vápenatý 20 mg , Mliečnan horečnatý 20 mg ,Stearan horečnatý 6 mg , celulózová kapsula veľkosti 0.

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk