Výrobca: Serafin
Kód produktu: 4757
EAN 8595634814854
Dodanie: 1-3 dni
18.20€
Bez DPH: 15.17€

Množstvo

Hubové extrakty v sebe obsahujú vo vode rozpustné zlúčeniny, najmä betaglukány, ale vďaka špeciálnemu extrakčnému procesu aj iné cenné zložky, ktoré sú lipofilné, ako sú terpénové zlúčeniny, vrátane vysoko aktívnych triterpénov a lipofilné vitamíny. Extrakty obsahujú okrem polysacharidov a peptidoglykánov rôzne ďalšie zložky húb, ako sú aminokyseliny, triterpény, minerály (Ca, P, Na, K) a stopové prvky (Fe, Zn, Cu, Mn, Se).

- vyrobené iba z plodníc húb

- vhodné pre vegetariánov a vegánov

Čaga z húb:

  • podporuje trávenie (podporuje črevá, črevnú mikroflóru, trávenie, vyprázdňovanie)
  • pôsobí na imunitný systém (podporuje prirodzenú imunitu)
  • pôsobí na urogenitálny systém (vhodný na časté chronické zápaly močového mechúra a vaječníkov, na akútne zápaly v oblasti gynekológie)
  • je výborná na parazity, baktérie či vírusy (má protizápalové, protiparazitálne a antibakteriálne účinky, pôsobí na candidu, chlamýdie, boreliózu)

ZLOŽENIE: 75 % extraktu z ryšavca šikmého (voda, Inonotus obliquus)*, 25 % etanol*. * z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

DÁVKOVANIE: tinktúru nakvapkajte priamo z pipety pod jazyk, alebo pridajte do malého množstva vody.

  • Denná dávka: 1–3 pipety

(Jedno balenie obsahuje 1100 kvapiek)

  • Extrakty sú vhodné pre dospelých aj pre deti od 3 rokov. Dávkovanie u detí 3-9 rokov je ½ - 1 pipeta extraktu denne.
  • Extrakty sa užívajú na lačno a dávkujú sa pod jazyk. S ohľadom na to, že obsahujú alkohol, tak deťom odporúčame dávku nakvapkať do malého množstva horúcej vody, aby sa alkohol odparil.Extrakty z húb je možné kombinovať s bežnými bylinnými čajmi aj s inými výrobkami, ktoré obsahujú liečivé huby.

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika


ČO JE TO GEMMOTERAPIA?

  • Jedná sa o prírodnú liečbu formou kvapiek vyrobených z pupeňov a pukov stromov, rastlín, bylín či húb. 
  • Práve tieto pupene, puky a mladé výhonky a huby v sebe obsahujú jedinečné informácie a obsahujú najviac účinných liečivých látok z celej rastliny. Naviac široko pôsobia na náš organizmus.
  • Dodávajú mu jedinečné liečebné látky - minerály, vitamíny, stopové prvky a sú tiež zdrojom silného antioxidantu resveratrolu.

  


ZDROJ: www.serafinbyliny.sk

Súvisiace produkty