Výrobca: Konopná Farma Liptov
Kód produktu: 4672
EAN 8588008674369
Dodanie: 1-3 dni
22.50€
Bez DPH: 18.75€

Množstvo

Čaga sibírska patrí medzi jedny z najpoužívanejších húb v ľudovej medicíne zimných krajín. Od Škandinávcov, cez obrovskú Sibír až po Kóreu, ide o jednu z najpoužívanejších rastlín pri domácej liečbe žalúdočných, autoimunitných či zápalových ochorení.

  • obsahuje viac ako 200 výživných látok s obrovským zdrojom antioxidačných enzýmov špeciálne vhodných na pomoc pri trávení
  • patrí aj medzi silný zdroj vitamínov a minerálov a najmä melanínu
  • často ju skúšajú aj onkologickí pacienti, ktorých referencie hovoria o výraznom zlepšení

ZLOŽENIE: Sibírska čaga vo forme kapsúl obsahuje 670 – 900 mg účinnej látky v jednej kapsulke. Ide o vysoko koncentrovaný extrakt priamo z huby Čaga sibírska vyrábaného tradičnou metódou. Má blahodárne účinky najmä na tráviacu sústavu. So svojim širokým spektrom bio-aktívnych látok patrí medzi najsilnejšie doplnky podporujúce dlhovekosť, všeobecnú imunitu a zdravie.

DÁVKOVANIE: podľa veľkosti jednotlivca odporúčame čagu sibírsku brať 1 kapsulu 1 až 2 krát denne počas doby 30 dní. Pre chronickejšie problémy je ideálne dať si kúru aj 5-6 krát po sebe, s tým, že po uplynutí jednej doby vyčkáte týždeň a začnete znova.

ODPORÚČANÁ DOBA UŽÍVANIA: 1 mesiac

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorá zložku prípravku. Nevhodné pre diabetikov.

SKLADOVANIE: uchovajte na suchom a tmavom mieste

HMOTNOSŤ OBSAHU: 42 g

KRAJINA PÔVODU: Rusko

Súvisiace produkty