Výrobca: Kvitok
Kód produktu: 4354
Dodanie: 1-3 dni
18.33€ 19.50€
Bez DPH: 15.28€
Varianty

Množstvo

Eau de Parfum - jemná kvetinová vôňa z kolekcie Glamorous zvýrazni ženskosť a citlivosť, kým prvok vanilky a dreva dodáva nádych sebavedomia. Citrusové akcenty bergamotu a pomaranča dotvárajú vôňu, ktorá je svieža a zvodná zároveň.

  • príjemná, nevtieravá vôňa, vhodná na bežný deň
  • ideálne balenie do kabelky
  • praktické použitie

POUŽITIE:  toaletný parfém aplikujte priamo na pokožku (pulzné body tela) – krk, vnútorná strana zápästia, vnútorná strana lakťa, vnútorná strana kolena, za uši…

Nechajte, nech sa parfum vstrebe, po pokožke nešúchajte napr. zápästím o zápästie, teplom sa uvoľňujú vonné zložky rýchlejšie a výdrž klesá.

UPOZORNENIE: nepoužívajte na citlivú a podráždenú pokožku. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. Uchovávajte mimo dosahu detí.

SKLADOVANIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia.

ZLOŽENIE: alcohol (78%vol.), Aroma (zmes 100% čistých parou destilovaných esenciálnych olejov), Aqua, Triethyl Citrate (rastlinný ester k.citrónovej), *Citral, *Citronellol, *Geraniol, *Limonene, *Linalool

*vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

BALENIE: sklenený flakón s rozprašovačom pre pohodlnú presnú aplikáciu

KRAJINA PÔVODU: Slovenská Republika