Výrobca: Curanatura
Kód produktu: 3802
EAN 8588005460248
Dodanie: 1-3 dni
3.15€
Bez DPH: 2.63€
Varianty

Množstvo

Kefky CURANATURA boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov. 

Pýšia sa mottom "Zdravá zubná kefka!". Toto tvrdenie je o kefkách pravdivé hneď z niekoľkých pohľadov. 

Ukážme si prečo:

RÚČKA: kefky je vyrobená z vlákien bambusovej trstiny. Povrch je špeciálne tepelne upravený. Použitie tohto materiálu má viacero výhod:

  • Bambus ako prirodzene najrýchlejšie rastúca rastlina na planéte obsahuje látku zvanú bambusový-kun, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobická.
  • Povrchová úprava rúčky zaručuje okrem atraktívneho vzhľadu a príjemného zaobchádzania takzvanú karbonizáciu povrchu, ktorá rapídne predlžuje životnosť rúčky a má za výsledok vodeodolnosť povrchu a tým pádom zabraňuje usádzaniu nečistôt a mikróbov

ŠTETINKY: kefky sú taktiež volené podľa prísnych zdravotných kritérií. Vyvinuté boli výhradne v mäkkom prevedení v rozsahu výslovne odporučenom profesionálnym dentálnym hygienikom.

  • Štetinky sú vyrobené z extra jemných (extra soft) obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor. Vďaka jej mäkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien.
  • VLÁKNA BAMBUSOVEJ CELULÓZY boli zvolené ako zelená voľba, a zubná kefka CURANATURA BAMBOO tak spĺňa požiadavky na označenie 100% prírodný produkt. Bambusové vlákna sú výnimočne pružné a trvácne, čo z nich činí ideálny materiál pre štetinky zubnej kefky.

Zubná kefka BAMBOO je vyrobená výlučne z bambusu. Rúčka je z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Štetinky sú vyrobené z obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná. 

UPOZORNENIE: Kefka neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

  • kefka je mäkká / soft, ma 80 štetín na otvor
  • hrúbka štetín je 0,13 mm

KRAJINA PÔVODU:

Štítky: bez odpadu, zerowaste