Výrobca: Curanatura
Kód produktu: 2254
EAN 8588005460040
Dodanie: 1-3 dni
3.50€
Bez DPH: 2.92€
Varianty

Množstvo

Kefky CURANATURA boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov.

Pýšia sa mottom "Zdravá zubná kefka!". Toto tvrdenie je o kefkách pravdivé hneď z niekoľkých pohľadov. 

Ukážme si prečo:

RÚČKA: kefky je vyrobená z vlákien bambusovej trstiny. Povrch je špeciálne tepelne upravený. Použitie tohto materiálu má viacero výhod:

  • Bambus ako prirodzene najrýchlejšie rastúca rastlina na planéte obsahuje látku zvanú bambusový-kun, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobická.
  • Povrchová úprava rúčky zaručuje okrem atraktívneho vzhľadu a príjemného zaobchádzania takzvanú karbonizáciu povrchu, ktorá rapídne predlžuje životnosť rúčky a má za výsledok vodeodolnosť povrchu a tým pádom zabraňuje usádzaniu nečistôt a mikróbov
ŠTETINKY: kefky sú taktiež volené podľa prísnych zdravotných kritérií. Vyvinuté boli výhradne v mäkkom prevedení v rozsahu výslovne odporučenom profesionálnym dentálnym hygienikom. Tieto sú vyrobené z nylonu.

  • Štetinky sú vyrobené z extra jemných (extra soft) obnoviteľných biologicky rozložiteľných prírodných vlákien z bambusovej celulózy s hrúbkou 0,13 mm a hustotou 80 štetín na otvor. Vďaka jej mäkosti je vhodná pre zdravé čistenie zubov a je obzvlášť odporúčaná pre čistenie citlivých zubov a ďasien.
  • NYLON 4 bol zvolený ako zdravá voľba a zubná kefka CURANATURA HEALTH s nylonovými štetinkami 100% zodpovedá požiadavkám Medzinárodného Sympózia dentálnej hygieny. Ide o 100% biologicky rozložiteľný materiál.

Zubná kefka HEALTH je z mnohých hľadísk najzdravšia voľba. Je vyrobená z tepelne ošetreného bambusu pestovaného trvalo udržateľným spôsobom. Ako jedna z mála kefiek na trhu spĺňa požiadavky uložené Svetovým Sympóziom orálnej hygieny. Štetinky sú vyrobené z biologicky rozložiteľných nylonových vlákien a kefka ako celok je bezozvyšku ekologicky kompostovateľná.

UPOZORNENIE: Kefka neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.Kefky CURANATURA boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov.

  • kefka je mäkká / soft, má 1650 štetín
  • hrúbka štetín je 0,15 mm podľa stanovených noriem

KRAJINA PÔVODU:

Štítky: bez odpadu, zerowaste