Výrobca: Curanatura
Kód produktu: 4258
EAN 8588005460200
Dodanie: 1-3 dni
3.50€
Bez DPH: 2.92€
Varianty

Množstvo

Kefky CURANATURA s aktívnym uhlím boli vyvinuté s cieľom vytvoriť zdravotne ideálnu zubnú kefku pre jej používateľov.

Pýšia sa mottom "Zdravá zubná kefka!". Toto tvrdenie je o kefkách pravdivé hneď z niekoľkých pohľadov. 

Ukážme si prečo:

RÚČKA: kefky je vyrobená z vlákien bambusovej trstiny. Povrch je špeciálne tepelne upravený. Použitie tohto materiálu má viacero výhod:

  • Bambus ako prirodzene najrýchlejšie rastúca rastlina na planéte obsahuje látku zvanú bambusový-kun, ktorá je prirodzene antibakteriálna a antimikrobická.
  • Povrchová úprava rúčky zaručuje okrem atraktívneho vzhľadu a príjemného zaobchádzania takzvanú karbonizáciu povrchu, ktorá rapídne predlžuje životnosť rúčky a má za výsledok vodeodolnosť povrchu a tým pádom zabraňuje usádzaniu nečistôt a mikróbov

ŠTETINKY: kefky sú taktiež volené podľa prísnych zdravotných kritérií. Vyvinuté boli výhradne v mäkkom prevedení v rozsahu výslovne odporučenom profesionálnym dentálnym hygienikom. 

Tieto štetinky sú napustené aktívnym uhlím čo Vám zaručí dokonale čisté a biele zuby.

Bambusová zubná kefka s aktívnym uhlím Nordics je šetrná k zubom aj ďasnám a zároveň má výrazné bieliace účinky. Štetinky sú napustené aktívnym uhlím čo Vám zaručí dokonale čisté a biele zuby.

  • AKTÍVNE UHLIE sa od nepamäti používalo v ústnej hygiene pre svoje bieliace účinky. Vďaka obsiahnutým minerálom blahodárne pôsobí na zubnú sklovinu, vyrovnáva pH v ústach, dokonale absorbuje nečistoty a zubný plak. Štetiny kefky sú napustené práškom aktívneho uhlia, takže zuby bielite pohodlne každým umývaním.

Kefka je vhodná aj pre citlivé zuby a ďasná. Ergonomické telo kefky Nordics je vyrobené z dreva bambusu moso, ktorý rastie veľmi rýchlo a nechutí pandám, takže sa nemusíte báť, že by trpeli hladom :) Drevo je špeciálne tvrdené tak, aby do neho nevnikla voda a nemnožili sa v ňom baktérie.

UPOZORNENIE: Kefka neobsahuje prímesy ftalátov ani Bisfenolu A. Obal je vyrobený z recyklovaného papiera.

  • kefka je mäkká / soft, má 1650 štetín
  • hrúbka štetín je 0,15 mm podľa stanovených noriem

KRAJINA PÔVODU:

#zerowaste