Výrobca: Tierra Verde
Kód produktu: 1575
Dodanie: 1-3 dni
6.30€
Bez DPH: 5.25€
Varianty

Množstvo

Leštidlo bráni vytváraniu bieleho povlaku z minerálnych usadenín na riade. Na rozdiel od konvenčných leštidiel neobsahuje optické zjasňovače a syntetické vône.

Je to dôležitá súčasť eko umývania v umývačke. Obsiahnutá kyselina citrónová, lieh a rastlinné mydlo pomáhajú rozpúšťať minerálne usadeniny z vody na riade po umývaní v umývačke. Vďaka svojmu jednoduchému zloženiu bez syntetických parfumov a zjasňovačov bude jedlo a pitie chutiť tak ako má. Vínový pohár s razantnou vôňou "citrónu" nie je to pravé orechové, že?

  • bráni vytváraniu bieleho povlaku na riade
  • do všetkých typov domácich umývačiek
AKO FUNGUJE?

       1.  prostriedok slúži na záverečnú fázu umývania v umývačke. Obsiahnutá kyselina citrónová, lieh a rastlinný tenzid pomáhajú rozpúšťať minerálne usadeniny z vody na riade. Vďaka svojmu jednoduchému zloženiu bez syntetických parfumov a rozjasňovačov umožní vašim jedlám aj           nápojom chutiť úplne prirodzene. Leštidlo je ideálnym riešením, ak:

  • chcete mať riad lesklý a bez šmúh, zaschnutých kvapiek a rýchlo suchý.
Výrobok je vysoko efektívny a prináša vynikajúci výsledok umytia. Rýchlo, ľahko a šetrne.

        2.  je pre vás prírodné zloženie prioritou

  • 100 % zložiek leštidla získavame v prírode. Je skvelým riešením pre vás, ktorým na zložení leštidla skutočne záleží. Účinná receptúra sa opiera o tri zložky: denaturovaný lieh, kyselinu citrónovú a čisto prírodný tenzid.

        3.  hľadáte vegánske prostriedky.

  • leštidlo sme vyvinuli na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Vyberáme prednostne rastlinné zložky.

        4.  dávate prednosť prostriedkom bez syntetických parfumov.

  • leštidlo jednoducho neobsahuje žiadne parfumy.

        5.  chcete sa o svoju domácnosť starať udržateľným spôsobom.

  • leštidlo sa v prírode ľahko odbúrava. Nezostávajú po ňom nežiadúce zvyšky náročné pre životné prostredie.

ZLOŽENIE: 15-30 % denaturovaný lieh, 5-15 % kyselina citrónová, 5-15 % neiónové povrchovo aktívne látky

(výrobok neobsahuje ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzýmy, optické rozjasňovače, syntetické parfumy ani farbivá)

AKO ČISTIŤ UMÝVAČKU RIADU?

Pre optimálny výsledok ekologického používania umývačky riadu je potrebné tento spotrebič pravidelne čistiť. Frekvenciu čistenia odvodíte podľa toho, ako často umývačku používate, ako tvrdú máte vodu a ako znečistený riad v umývačke najčastejšie umývate. Podľa toho umývačku čistite – môže to byť 1x mesačne alebo aj 1x za týždeň.

Nezabudnite čistiť filter umývačky. Vyberte ho z prístroja, utrite suchou utierkou (prípadne prepláchnite v horúcom vodnom roztoku s rozpusteným prostriedkom Puer – bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka). Veľký vplyv na kvalitu umytia má čistota ramien umývačky. Raz za čas ich vyberte a prepláchnite vodou pod tlakom. V kúpeľni odskrutkujte sprchovú hlavicu a do otvoru ramien pustite silný prúd vody (budete sa diviť, čo všetko sa v nich nachádza, znemožňuje prietok vody a bráni naozaj kvalitnému umytiu). Pre celkové vyčistenie umývačky použite Puer – bieliaci prášok a odstraňovač škvŕn na báze kyslíka a Odstraňovač vodného kameňa. Nasypte polievkovú lyžicu každého prostriedku na dno umývačky a bez riadu ju zapnite na celý umývací cyklus na maximálnu teplotu.

UPOZORNENIE: VAROVANIE. Bezpečnostné opatrenia. Horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je nutná lekárska pomoc, majte pri sebe obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. V prípade požiaru: Na uhasenie použite práškový hasiaci prístroj/piesok/oxid uhličitý. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika