Výrobca: Asp
Kód produktu: 1004
EAN 8586004730621
Dodanie: 1-3 dni
7.30€
Bez DPH: 6.08€
Varianty

Množstvo

Psyllium plus je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií, ktorého hlavné zložky sú Psyllium, probiotické baktérie, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a prebiotikum frukto-oligosacharóza inulín, ktoré napomáhajú črevám v ich riadnom fungovaní. Pri jeho užívaní dvakrát denne dodá vášmu telu dostatočný prísun vlákniny k tomu, aby bol zabezpečený pravidelný pohyb stolice v črevách, zároveň však poskytuje priateľské baktérie, ktoré sú veľmi dôležité pre udržiavanie zdravej rovnováhy v črevách.

 • Vláknina zo šupiek psyllia pochádza z rastliny Psyllium (skorocel indický), je veľmi bohatá na vlákninu a absorbuje vo vode viac než 30-krát svoju vlastnú váhu, je ideálnym pomocní- kom pri zabezpečovaní riadneho pohybu nestrávených zvyškov v tráviacom ústroji. Použité Psyllium je ošetrené horúcou parou.
 • Laktobacillus rhamnosus a Bifidobacterium bifidum (probiotikum), známe tiež ako priateľské baktérie, sú životne dôležité pre črevá. Skutočnosť, že Psyllium plus obsahuje tieto priateľské baktérie, hrá dôležitú úlohu pre kondíciu organizmu.
 • Frukto-oligosacharóza (prebiotikum) inulín, je extrahovaná z čakanky. Inulín zlepšuje funkciu čriev.

DÁVKOVANIE: 30 minút pred jedlom alebo po jedle. Dve kopcovité čajové lyžičky Psyllia plus (10 g) rozmiešajte v menšom množstve vody alebo inej tekutiny a ihneď vypite. Zapite ďalším pohárom vody. Pre zlepšenie účinku môžete užívať dvakrát denne. Psyllium plus môžete tiež pridávať do rôznych náhrad jedla či mliečnych koktejlov. Použite mixér, aby sa dobre rozmiešalo. Môžete ho pridávať i do jogurtov. Nezabudnite však vždy zapiť ešte ďalším pohárom vody alebo inej tekutiny.

ZLOŽENIE: vláknina zo šupiek Psyllia (Skorocel indický) 92,5 %, zmes (inulín - vláiknina z koreňa čakanky 5%), nenasýtené mastné kyseliny omega 3, glukózový sirup, mliečna bielkovina, baktéria mliečneho kvasernia - lactobacillus rhamnosus a  bifidobacterium bifidum 7,5% 

ALERGÉNY: Môže obsahovať sóju, mlieko.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:

 • Energia: 825 kJ/205 kcal
 • Tuky: 2,4g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,4g)
 • Sacharidy: 3,2g (z toho cukor: 0,5g)
 • Vláknina: 81g
 • Bielkoviny: 2,5g
 • Soľ: 1,3g
 • Lactobacillus rhamnosus: 9 miliárd
 • Bifidobacterium bifidum: 1 miliarda
UPOZORNENIE: užívanie Psyllia bez tekutín môže zapríčiniť, že sa začnete dusiť. Ak počas užívania Psyllia pociťujete nejaké problémy, jednoducho znížte jeho príjem, pokiaľ problémy nezmiznú. Potom môžete príjem Psyllia postupne zvyšovať. Nevhodné pre deti, ukladať mimo dosahu malých detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

SKLADOVANIE: skladujte v suchu, pri relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 70%.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR:

KRAJINA PÔVODU: EU

ZDROJ: www.asp.sk