Výrobca: Asp
Kód produktu: 2778
EAN 8586004731314
Dodanie: 1-3 dni
7.50€
Bez DPH: 6.25€
Varianty

Množstvo

Psyllium SLIM je výživový doplnok vyrobený z vlákniny psyllia a chitosanu. Pre ľudský organizmus a pre udržanie zdravého hrubého čreva je rozhodujúca denná konzumácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny

  • Psyllium je rozpustná vláknina získaná spracovaním Skorocelu indického, ktorá v tráviacom trakte absorpciou tekutín zväčší svoj objem 10 – 15-krát a vytvorí gél, ktorý viaže jedovaté látky pochádzajúce z  metabolizmu a  čistí tráviaci trakt, priaznivo ovplyvňuje stolicu, prečisťuje hrubé črevo, zlepšuje priechodnosť čriev.
  • Chitosan je prírodná vláknina získaná z morských živočíchov, je nevstrebateľný polysacharid s kladným nábojom, čo spôsobuje schopnosť viazať na seba tuk z prijatej potravy, je bez kalorickej hodnoty. Chitosan prispieva k udržovaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, pri dennom príjme 3g.

DÁVKOVANIE: konzumovať 3-krát denne, 20-30 minút pred hlavným jedlom. Jednu zarovnanú polievkovú lyžicu Psyllia SLIM (5g) rozmiešajte v menšom množstve vody alebo inej tekutiny a ihneď vypite. Zapite ďalším pohárom vody.

ZLOŽENIE: vláknina zo šupiek Psyllia (Skorocel indický) 82%, vláknina chitosan 18%

ALERGÉNY: výrobok obsahuje látky z morských kôrovcov. Môže obsahovať sóju

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:

  • Energia: 1560 kJ/371 kcal
  • Tuky: 0,7g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,3g)
  • Sacharidy: 78g (z toho cukor: 1g)
  • Vláknina: 91g
  • Bielkoviny: 10g
  • Soľ: 0,1g
UPOZORNENIE: užívanie Psyllia SLIM bez tekutín môže zapríčiniť, že sa začnete dusiť. Ak počas užívania Psyllia SLIM pociťujete nejaké problémy, jednoducho znížte jeho príjem, pokiaľ problémy nezmiznú. Potom môžete príjem Psyllia SLIM postupne zvyšovať. Nevhodné pre deti, ukladať mimo dosahu malých detí. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy.

SKLADOVANIE: skladujte v suchu, pri relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 70%.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR:

KRAJINA PÔVODU: EU

ZDROJ: www.asp.sk